SMP

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Wyszukaj w tytule
Wyszukaj w treśći
Post Type Selectors
Wyszukaj w kategoriach

Jakość

Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. dokłada starań, aby sprostać wymogom klientów i utrzymać wysokie standardy niezawodności i wydajności swoich produktów. Jakość w SMP sprawdzana jest na każdym etapie procesu – od przyjęcia towarów od dostawców po wyrób gotowy.

Nasi zaufani poddostawcy poddawani są szczegółowej weryfikacji i ocenie, aby finalni Klienci mogli być pewni wysokiej jakości oferowanych produktów. Jakość części dostarczanych przez poddostawców potwierdzana jest przez kontrole wyrywkowe przy pomocy specjalistycznych urządzeń pomiarowych przez Dział Zapewnienia Jakości Materiału.

Niezwykle ważnym etapem jest kontrola jakości w procesie odlewania aluminium oraz obróbki mechanicznej. W celu zapewnia najwyższych standardów nasze komponenty są kontrolowane przez wykwalifikowanych pracowników przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń pomiarowych. Tak zweryfikowane części są poddawane procesowi montażu przy użyciu maszyn montażowych o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Jakość wykonanego montażu potwierdzana jest przez wykwalifikowany personel oraz przez urządzenia pomiarowe o najwyższej dokładności.

Zmontowany kompresor jest poddawany wyrywkowej kontroli na specjalistycznych urządzeniach testowych pod kątem wytrzymałości, hałasu, wydajności. W ten sposób zapewniamy najwyższą jakość na każdym etapie produkcji – „od podkładki do kompresora”.